Čajové zmesi podporujúce chudnutie

Článok

Keď ide o zhadzovanie nadbytočných kíl, nie osvedčených pomocníkov nikdy dosť. Vedeli ste, že medzi účinné zlepšováky patrí tiež čierny a biely čaj? Avšak aj ten polozelený má skvelú povesť!

Leto sa blíži míľovými krokmi. Predovšetkým to astronomické, ktoré tento rok začne 20. júna, a to presne v 23 hodín a 43 minút. Znamená to ale, že keď sa pomaly a iste otepľuje, nie sú už čaju v stredu záujmu? Práve naopak. Konkrétne tieto pomáhajú spaľovať tuky, takže je smelo zahrňte do príprav na plavkovú sezónu!

Čierny ako fitness fígeľ?

presne Že čierny čaj nemá čo ponúknuť? Že je príliš obyčajný na to, aby si zaslúžil miesto vo vašich domácich zásobách? Takto rýchlo ho určite Nezatracujte, pretože ide o blahodarný nápoj s nespornými výhodami. Štúdia, ktorá v Spojených štátoch amerických prebiehala úctyhodných 14 rokov, preukázala, že jeho pravidelní pijani vykazujú nižší index telesnej hmotnosti. Pátrate Ak po dôvodu, hlavným tajomstvom je obsah katechínov, ktoré urýchľujú metabolické funkcie. Táto horúca medicína zároveň prispieva k očisteniu čriev a predstavuje prevenciu rakoviny

prečítaj si aj: Andrásy čo povedal?

Tiež oolong podporí štíhle krivky

Ak ste o oolongu nikdy nepočuli, je ideálny čas sa zoznámiť. Polozelený alebo žltozelený čaj, za ktorého zafarbenie môže zvláštne miera oxidácie, môže ponúknuť protizápalové účinky, podporu mozgových funkcií alebo detoxikáciu organizmu. Aj táto „tekutá zbraň“ má na metabolizmus vplyv, čo sa dá na zmenšenom obvode pása spoznať už po šiestich týždňoch každodennej konzumácie. Teda aspoň takýto názor zastávajú výživoví poradcovia, ktorí na zoštíhľujúce schopnosti oolongu nedajú dopustiť.

Biely milo prekvapí

Biely čaj je medzi znalcami považovaný za skutočnú delikatesu. Poteší vás sladkú, až medovú vôňou aj sladkastou chuťou, pričom sľubuje mnoho a mnoho pozitívnych účinkov. A podpora pri redukcii váhy je jedným z nich! Jeho zloženie totiž napomáha pri odbúravaní tukových buniek, zatiaľ čo zabraňuje vzniku nových. Každý dúšok tiež sľubuje spomalenie starnutia, čo sa rozhodne počíta.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Catherine Zeta-Jones
Profilová fotka
Niki Lauda
Profilová fotka
Marek Dospiva