Zac Efron už nechce byť nikdy svalovcom

Článok

Snímka Baywatch v hlavnej úlohe so Zacom Efornom bol predovšetkým pozeraním na dokonalé telá. Scenár i herecké výkony pokrivkávali a kritici s tvrdosťou pri hodnotení nešetrili. Tridsaťdvaročný Efron tvrdí, že mu za tie fyzická muky film nestál. Musel totiž držať veľmi prísnu diétu a cvičiť niekoľko hodín denne, aby nemal na tele gram tuku a dokonale vyrysované svaly.

„Uvedomil som si, keď som ten film dotočil, že už nikdy nechcem byť v tak dobrej kondícii … Bolo to tak náročné. Nemali ste vôbec priestor poľaviť. Máte vodu pod kožou, čo vás desí, váš pekáč buchiet sa zmení na štyri buchty, také hrôzy. Je to hlúpe. Nie je to realistické. Som veľmi rád, že to fungovalo, som šťastný, že som to zvládol. Možno by som to urobil znova, keby to za to stálo, ale zatiaľ sa uvidí. Starajte sa o svoje srdce, svoj mozog, „odkázal teraz zo svojho karanténneho pobytu doma Zac, ktorý k fanúšikom prehovoril cez YouTube. Vo videu si pritom doprial kuracie krídla v pálivej omáčke, čo zrovna diétne jedlo nie je.

Keď snímku Baywatch dotočil, pochvaľoval si, že má silu, akú nikdy nemal. „Som teraz fyzicky najsilnejšie, ako som kedy bol. Nie v tom zmysle, koľko urobím bench pressov alebo koľko urobím sedlehů, ale ako rýchlo sa dostanem z tejto miestnosti a rozbijem všetko, čo mi bude stáť v ceste, „vyhlásil Zac po nakrúcaní.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC