Goldie Hawn sa psychicky stabilizovala pomocou meditácie

Článok


Herečka Goldie Hawn od sedemdesiatych rokov pravidelne medituje. A transcendentálnej meditácii vraj vďačí za to, že sa v Hollywoode nezbláznila a je psychicky stabilný. Sedemdesiatštyriročná hviezda už päť desaťročí baví vo filme najčastejšie svojím talentom pre komiku.


„Najdôležitejšie nie je, ako sa to volá, pretože meditácia je spôsob, ako trénovať vlastný mozog, aby sa upokojil a tak ďalej. Teraz pre to existuje viacero pomenovanie. Ale moja skúsenosť je jednoducho mozgová, je to úžasné. Znovuobjavila som niečo počas jedného sedenia. Nedokážem vysvetliť tú radosť, ktorú mi to vrátilo do života. Bol to transformačný aha okamih. Stabilizovala sa mi myseľ a vrátilo mi to časť môjho vnútra, ktoré bolo len moje. Nikto iný sa ho nemohol dotknúť. Je to môj vnútorný vesmír a je to niečo, čomu sa od tej doby stále venujem, „priznala Goldie v rozhovore pre denník The Guardian.

prečítaj si aj:ako žije Zac

Hawn začínala ako baletka. Tanec jej vraj pomohol byť sprítomnenie vo svojom tele. „Tým, že som začínala ako tanečnica, získala som aspekt sprítomnenie v danom okamihu a svojom tele, čo som netušila, že viem, pretože tanec je vedomý pohyb, uvedomovanie si každého kúsku svojho tela, keď sa pohybujete. Je to ako meditácia, „tvrdí herečka, ktorá od osemdesiatych rokov žije na kôpke s Kurtom Russellom.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC