3176

Rico Genest – Zombie BOY

Vek:
34
Narodenie:
7. 8. 1985 , Montreal, Kanada
Znamenie:
LEV
Výška:
174
318
Rico Genest – Zombie BOY

Rick Genest je 25 ročný Kanaďan narodený v Montreale a žijúci na jeho uliciach. V 16 rokoch našli lekári na jeho mozgu tumor, pri operácii bol príliš blízko smrti, a po nej bol natoľko zdeptaný že ho priatelia začali prezývať zombie. Už aj sám Rick ako malý mal za obľúbené postavy zombie a tak sa po operácii rozhodol sa ním podobať. Prvé tetovanie bola lebka na ramene, potom išli na rad ruka a tvár a postupne zaplnil celé telo od pása nahor tetovaním alá Zombie.

Vďaka jeho vzhľadu a spôsobu života ho rodičia vykopli z domu a je pre neho veľmi ťažké nájsť bývanie, sam si to zdôvodňuje „že punkerov nemajú domáci moc v láske“.

Čo sa práce týka, baví ľudí v cirkuse šialenú šou. Leží na lôžku s klincami, naň dajú podobne ozbrojenú podložku. Potom sa z davu vyberie nejaký dobrovoľník, ktorý si na neho ešte stúpne. Mimo to vie aj iné šialené veci.

O Rickovi ľudí momentálne najviac vedia vďaka Lady Gaga, respektíve vďaka jej Štylistovi. Nicola Formichetti si ho vybral ako hlavnú model a inšpiráciu pre novú kolekciu Thierryho Muglera. Vďaka tomu si teraz Rico zarobil skrze modeling.