3167

Rebecca Gayheart

Vek:
48
Narodenie:
12. 8. 1971 , Hazard, Kentucky, USA
Znamenie:
LEV
Výška:
170
19
Rebecca Gayheart

Rebecca Gayheart,

Vyrastala v Pinetop v Kentucky neďaleko mesta Hazard, kde sa narodila. Rebecca má predkov v talianskej / nemeckej a cherokeeské kultúre. Potom čo v New Yorku strávila leto ako modelka, sa do neho v 15 rokoch presťahovala. Po ukončení štúdia na miestnej škole „Professional Children ‚School“ začala študovať na „Lee Strasberg Institute“. Uprostred druhého polroka začala pravidelne hrať v dennom dráme „Loving“.

Jej kariéra odštartovala v reklame, kde Rebecca získala celoštátnu pozornosť ako „Noxzema Gir“ a po niekoľko nasledujúcich rokov pravidelne pracovala pre televíziu. Uznanie si zaslúžili za role v snímkach „Beverly Hills 90210“ miniseriál televízie NBC „Invasion“ a seriál „Earth 2“.

Veľmi rýchlo zažiarila v následnej sérii filmov, keď sa objavila po boku Gabriel Byrne a Nastassje Kinski v snímke „Somebody is Waiting“, režírované Martinom Donovanom. V dobrodružná komédii Nie je čo stratiť „Nothing To Lose“ si zahrala s Timom Robbinsnem a Martinom Lawrencom a kultový šláger „Scream 2“ po boku Neve Campbell, Courtney Cox a Sarah Michelle Gellar.

V roku 2000 sa objavila v treťom snímke upírskej trilógie Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueza Od súmraku do úsvitu 3: obesencova dcéra „From Dusk Till Dawn 3: The Hangman ‚s Daughter“.

29. októbra 2004 si vzala Erica zdanenia. 3. apríla sa im narodila dcéra Billie Beatrice.