6670

Martin JAKUBEC

umelec, podnikateľ, kandidát, hovorca

Vek:
36
Narodenie:
17.11. 1983 Bratislava
Znamenie:
ŠKORPIÓN
Výška:
3415
Martin JAKUBEC

Martin JAKUBEC,

Motto: “Moje konanie je korunované úspechom” Martin Jakubec

PhDr. Martin Jakubec, PhD. Je muž mnohých profesií. Podnikateľ, stratég, mediálny producent, umelec, terapeut, politik. Martin Jakubec patrí k všeobecne známych osobnostiam spoločenského, kultúrno – umeleckého a politického života na Slovensku a v Čechách.

Jeho pôsobnosť presahuje hranice oboch krajín kde svoje podnikateľské aktivity rozšíril na územie USA v štáte California.

Je muž všestranných schopností ktorý dokáže podmanivo oslovovať široké masy populácie nielen svojou výstrednou prezentáciou, spôsobmi života, ale aj úspechom v podnikaní. Pre mnohých je stelesnením úspechu a motivácie. Jeho kniha Mentor ako sa stať bohatým a úspešným mala mimoriadny úspech medzi čitateľmi.

Ako málokto dokáže strhnúť na seba takú pozornosť ktorá doslova polarizuje spoločnosť. Jedna polovica ho miluje a druhá nenávidí. Každopádne sa stal výraznou osobnosťou spoločenského diania a šoubiznisu na Slovensku.

Držiteľ niekoľkých zlatých a platinových platní za predaj nosičov na Slovensku, Česku, Poľsku. Úspešný televízny spevák a moderátor hudobných šou programov TV Šláger, TV JOJ, TV Markíza, TV OSEM.

Herec a promotér v slobodnom povolaní účinkuje doma a v Českej republike. Účinkuje aj v reklame a svoj hlas prepožičial aj v dabingu, kde dokonale stelesnil detské postavy a hlasy zvierat.

Každoročne je nominovaný v ankete OTO v kategórii spevák a každoročne v televíznej ankete Zlatý šláger (ČR).

Generálny manažér, Poslanec, Hovorca, kandidát na župana BSK, kandidát na poslanca do NR SR,, kandidát na poslanca do EP

kandidát na Prezidenta SR.

Popri všetkých aktivitách ma deň Martina Jakubca tiež len 24 hodín. Dokáže si nájsť časť pri správe svojej kliniky zážitkových terapií a psycho hygiene na svojich klientov. Pomáha ľuďom naberať silu a vitalitu prostredníctvom psycho hygieny, meditačných cvičení, očistných rituáloch,terapiách očistných energetických blokov. Klientov si zásadne vyberá pre ich povestnú dobrú alebo zlú energiu.

https://www.youtube.com/watch?v=W-E-iqPiSSU&t=5s

https://plus7dni.pluska.sk/ludia/novy-statny-radca-jakubec-mieri-prezidentskeho-palaca-zuzana-caputova-ho-vraj-potrebuje?fbclid=IwAR3PiumjlFGb9vW-311K3BaipfbVNNj_P2L8O1XYS3XEBVBOYmijE15XZjs

Články týkajúce sa Martin JAKUBEC

Tom Cruise neznesie pred kamerou konkurenciu

Tom Cruise je síce muž malého vzrastu, ale je naozaj veľkou divou. Historky o jeho hviezdnych manierov sú častým námetom…

Kristen Stewart bude hrať vo filme princeznú Dianu

Kristen Stewart bola veľmi malou dievčaťom, keď princezná Diana zomrela počas autonehody. Písal sa rok 1997 a kalifornskej herečke bolo…