3155

Markéta Galuszková

Vek:
26
Narodenie:
23. 11. 1992 , Československo
Znamenie:
STRELEC
Výška:
153
120
Markéta Galuszková

Markéta  GALUSZKOVÁ,

je fotomodelka, narodila sa v blízkosti Klatov v znamení strelec. S fotomodeling začala od 14rokov. Postupom času získala veľké skúsenosti a stala sa z nej profesionálna modelka, pôsobiaca na trhu už veľmi dlho. Bola oslovená agentúrami, fotila pre reklamné billboardy, tlačové časopisy, kalendáre a vyberajú si jej často fotografi pre workshopy. Jej úspech je aj viditeľný v tom, že nafotila snímky pre najznámejšie pánsky časopis Playboy. Je malá meria 153cm a len pre modeling to je nespĺňajúce výška. Cestuje často do zahraničia z dôvodu oveľa lepšie šance presadenie, kde nazbierala skúsenosti. Tejto profesii sa venuje 9. rokom, za túto dobu sa z nej stala veľmi skúsená, úspešná modelka sa záujmom o herectvo.

Markéta sa zúčastňovala kastingu na obsadenie do filmov. Jeden zo známych filmu je fotograf s hlavnou postavou, stvárnenú Karlom Rodenom. Bola vybraná pre rolu nevesty zo 150 tí dievčat, hrala v úvode filmu, začalo sa o ňu písať. Bola v niekoľkých súťažiach, vyhrala množstvo cien. Za rok 2012 – 2013 zlatý pohár v tanci bodypainting, kde tým tromfla veľa súperiek. Bola hosť vo raňajkách s Novou, v upútavke na Motocykel výstavisko Holešovice 2012. Môžeme sa o ňu dočítať na internete, spolupracovala s herečkou, modelkou Andreou Kerestešová, ktorá jej fotografovala pre svoju výstavu s názvom medzi nebom a zemou, mohli sme jej tiež vidieť na Barandov v relácii intim night. Ďalej nafotila promo fotky s kúzelníkom Richardom Nedvědom, ktorý bol v Česko Slovensko má talent. Prebojovala sa do úzkeho kola 10 najkrajších dievčat pre obchod tvár New yorkru, bola súťažiaci na Barandov reláciu popoluška. Tvrdí o sebe „Snažím sa stále zdokonaľovať, chcem byť na seba pyšná, mám rada zvieratá, tanec, hudbu, deti, šport, herectvo.“ O Markéte je známe, že mení farbu, strih účesu, zakaždým pôsobí inak a to nie je divu, že sa venuje tiež činnosti predlžovanie vlasov, robí radosť dievčatám. „Rada by som pomáhala postihnutým deťom, tiež ľuďom čo sú v nemocnici, mám brata 7 rokov v kóme a toľko by som mu chcela pomoc.“.

Pôsobí veľmi sebavedome, snaží o seba dbať ako to ide, kvôli vade na kráse bola na operácii viečok, chodia pravidelne na kozmetiku, cvičí a najradšej má k jedlu sviečkovú. V škole bola perfektná v športe, matematike, rada kreslila. Z osobných dôvodov v štúdiách nepokračovala, čo jej ale nezabránilo v jej kariérnom raste a doterajším úspechom. Plánuje v štúdiách pokračovať a to najlepšie štúdiom hereckej školy. „Predtým som nevedela čo chcem, preto som sa nevyučila. Teraz už viem čím by som rada bola a preto mám chuť ísť študovať.“