824

Lucie Bílá

Vek:
53
Narodenie:
7. 4. 1966 Otvovice, Československo
Znamenie:
BARAN
Výška:
165
1300
Lucie Bílá

Lucie Bílá

Lucie Bílá je zďaleka najpopulárnejší český ženský spevák z posledného desaťročia, ktoré sa radí medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie osobnosti v našej krajine. Narodila sa 7. Apríla 1966 v malej obci centrálnej oblasti Otvovice ako Hana Zaňáková.Už počas štúdií absolvovala spev lekcií v ľudovej školy umenia. Nakoniec sa apprenticed ako krajčírka a pridal podnikania ako žien na mieru. Ale stále ona túžila po kariére speváčky, ktoré bolo známe všetkým svojim kolegom, pretože počas práce často len myslieť.Prvé skúsenosti získané ako člen metal kapely Rock automatu, pakete zmrzlinový citróny a skupinou arakain. V heavy-trash metalová kapela skupinou arakain prevádzkované v rokoch 1984-1986 a tvoril spev duet s Aleš Brichtou. Aj keď v roku 1986 sa rozhodol odísť na sólo kariéru na ťažkých kovov, nikdy sa nevzdávaj, a na mnohých koncertoch skupiny skupinou arakain jej fanúšikovia môžu vidieť dnes.Na jednom z koncertov v polovici 80-tych rokov. roky všimol, hudobný producent Petr Hannig, ktorý napísal jej hity ako Neposlušné tenisky, a ešte Horšie, než dieťa. V rovnakom čase, za jej pseudonym z Lucie Biela. V roku 1987 vydala prvý sólový album Lucie Bílá (I) s Hannigovou Maximálne band.Ku koncu roku 1989, tesne pred Nežnej revolúcie, sa stretla s legendárnym dieťa herec Tomáš Holý, ktorí už skoro pol roka šiel. Ich vzťah skončil, 8.3.1990 automobilovej nehody, ktorá Tomáš zomrel.V deväťdesiatych rokoch sa začal Lucie výkonnosť v najslávnejších muzikálov, ktoré boli v českej republike na víziu. Fanúšikov ju, takže môžete vidieť napr. v muzikály les Miserables s textami piesní V Karate, Dráculovi autorských práv seminár Karel svoboda, Zdeněk: mŕtvych a Richard Hese, alebo v pied Piper, napísal Daniel Landa.

Svoje postavenie na hudobnej scéne upevniť novo nahraté albumy. Rok 1992, je to doska nesúci meno Missariel, ktorý obsahuje snáď najväčší hit do Lucie White, „láska je láska“. K piesni vznikol aj úspešný videoklip, ktorý dominuje potom grafy. Hrať v nej okrem Lucie tiež Ilona Csáková a Lou Fanánek Hagen. O dva roky neskôr album vyjde, Lucie Biela II.V marci 1995, Lucia Biela narodil syn Filip Kratochvíl, ktorého má s jej bývalý priateľ Petr Kratochvil. Priebehu doľava, pre víťaza Miss Československa z roku 1992, Pavlíně Babůrkové. Spolu s Kratochvil je časť majiteľ ta Fantastika divadlo, ktoré sa nachádza priamo v historickom centre Prahy. Tri roky v tomto divadle žiaril v vedúcu úlohu hudobného Joan of Arc, za ktorý získala v roku 2000 Thalia Ocenenie v oblasti „operetu, hudobný“.V roku 1996 získava svoj prvý zlatý slávik. Poloha kráľovná medzi ženské spevákov z tej dobe potvrdzuje každý rok. Výnimkou boli len roky 2005 a 2006, keď jej prvý namiesto „ukradol“ Aneta Langerová. 1997 potom spája svoj hlas s „božským“ Karel Gott na album Duetov, z ktorej pochádza notoricky známej piesne „, Čo Osudy Prospech Nás.“ Vzniká aj koncert album Koncert hviezd na Kremeľ, kde sa predstavil s Petrom Dvorským a Eva Urbanová,. Rada Hviezdy ako hviezdy, obsahujúce hity ako „Rúra“, „Amor psycho“, alebo „Žiadna strana“ vyšiel Biely v roku 1998. Nasledujúci rok potom uvidel svetlo sveta album Úplne nahá a aj album, koncert Na Pražskej jari: Súkromné správy.

V roku 2002 odišla do Lucie prvýkrát pred oltárom. Jej určené bol hudobník, Stanislav Penk, ktorý povedal svoje „áno“ v Lanskroun. Ich šťastie spolu trval menej ako jeden rok, po uplynutí ktorého sa pár rozviedol. Po rozvode žila Lucia určitý čas, len s jeho syn Filip. V roku 2002 ona spievala Na Čarovné vianoce s chlapcami, zbor Boni pueri.Ďalší štúdiový album, v poradí bolo v roku 2003 Jampadampa, ktorý obsahuje ďalší obľúbený song „eSeMeS“. V tom istom roku, má v divadle Ta Fantastika premiéra muzikálu Excalibur, kde Biela hrali dve úlohy, kráľovná Guinevere a čarodejnicu Morganu.Rok 2004 je založené na CD a DVD s názvom láska Je láska, ktorá obsahuje 20 videohitů.V roku 2005, je hlásené, Ta fantastika dva muzikály, v ktorom Lucy zohráva významnú úlohu. Vo februári, je to muzikál láska je láska a v októbri, hudobný Elixír života.Rok 2006 zaznamenal Lucie ďalší významný okamih v mojom živote. 7. Apríla, v deň jeho 40. narodeniny v Miláne, taliansku, sa druhýkrát oženil. Jej určené bol čas, o 14 rokov mladší, rockový spevák Václav Noid Bárta. Manželstvo trvalo menej ako 2 a pol roka.Ďalší úspešný album nesúci meno Žena, potom uvidel svetlo sveta v roku 2007, a to jednoznačne najväčší hit na CD je pieseň „I Love You“. O dva roky neskôr, je založený na „nostalgických“ album Bang! Bang!, ktorý pripomína kultové hity šesťdesiatych rokov, ktoré sú však přezpívány do angličtiny.

2010 sedí v porote v televíznej show česko Slovensko má talent, ktorý vysielala tv Prima a Joj. V tom istom roku vydal svoj prvý samostatný album, ktorý je tematicky zameraná na vianočný čas a nesie názov Biele Vianoce. Na albume sa podieľali aj Karel Gott a Marta Kubišová. Výber z najlepších duetov z obľúbené show TV Nova Lucie bielej potom roka 2011 zhrnuté na dvoch DVD Duetov na Biele a Duetov na Bielom 2.Po dvoch rokoch príprav je založené na rok 2012 album Modi. V tom istom roku zakladá na CD a DVD do 30. výročie kapely skupinou arakain, ktorá Lucie mal teraz 16. piesne. Ďalší DVD s Luciou za ktorým nasleduje rok 2013, tentoraz Biele Vianoce v Opera: Live. V roku 2013, Lucie Biela stáva tvárou projektu „Pre Vás“, ktorá pomáha ženám v boji proti rakovine prsníka a pohlavných orgánov.Štyri roky po vydaní posledný štúdiový album Modi, tu je náš viacerých goldenthroat, je absolútne nevyhnutné, doska svojej kariéry s názvom Hana. Na tomto albume spolupracovali aj o generáciu mladší autori, ako Lucie. V roku 2017 sa začal Lucie ísť s o 17 rokov mladšia fitness Radek Filipi. Po pol roku, vzťah rozpadla, a to najmä v dôsledku zpěvaččině ťažké pracovné zaťaženie. V čas vianočný rok 2017 je založené na pokračovaním úspešnej prvý vianočný album, Biele vianoce Lucie Biela II.Na jar roku 2018 takže ju, už dospelý syn, Filip, ktorí sa rozhodli žiť vo Francúzsku.

Články týkajúce sa Lucie Bílá

Lucie Bílá a bábätko!

Malý Vojtěch sa narodil v Luciinmu švagrovi, ako nazýva brata svojho partnera. „Návštevu Ostravy som si mohla naplno užiť nielen…

Lucie Bílá zaspievala Karlovi Gottovi na rozlúčku Ave Maria

So spevákom sa prišla rozlúčiť rodina a najbližší príbuzní či priatelia. PRAHA – Maestro Karel Gott si krajšiu rozlúčku s…