3212

Kate Grigorieva

Vek:
30
Narodenie:
15. 9. 1989 , Olenegorsk, Murmanská oblast, Rusko
Znamenie:
PANNA
Výška:
180
612
Kate Grigorieva

Ekaterina Sergeyevna Grigorieva,

známa ako Kate Grigorieva, je ruská modelka. Narodila sa do vojenskej rodiny. Študovala marketing na Štátnej technickej univerzite Murmansk. V apríli 2015 bola vyhlásená ako jedna z desiatich nových Victoria ‚Secret Angels. Dňa 9.8.2015 sa v Petrohrade vydala za svojho priateľa Alexandera. Rok na to podal Alexander žiadosť o rozvod.

Grigorieva sa zúčastnila kastingu Miss Ruska 2010, ale nekvalifikovala sa. O dva roky neskor sa zúčastnila Miss Ruska 2012, kde zastupovala Murmanská oblasť a zaradila sa Medzi 10 najlepších finalistov.  neskor v roku 2012, ona požiadala o štvrtom cykle z Top Model po-russki, ruskej adaptáciám Ameriky Next Top Model, spolu so svojou sestrou Valentina, kde bola runner-up Julia Farkhutdinova so svojou sestrou tretieho miesta, [1] Bola čoskoro podpisana v modelingovej agentúry ZMGROUP. Po ho vystupení v Top Model po-russki, modelingová agentúra The Lions prejavila záujem o ho podpísanie. To Nakoniec viedlo k Grigorieva je javiskové debut v New York Fashion Week v roku 2014, Otvorenie pre Donna Karan Ako semi-exkluzívny, Rovňák Ako chodzi po Shiatzy Chen, [Upraviť preklad] Oscar de la Renta, Tory Burch a Ralph Lauren. Bola vybraná top modeling site models.com Ako jedna z najlepších nováčikov sezóny Jeseň / Zima 2014 [4] [5] a odvtedy chodila na Givenchy, Versace, Gucci, Dolce & Gabbana, Céline, Isabel Marant, Nina Ricci, Elie Saab, Roberto Cavalli, Alexander McQueen, Balmain, Giambattista Valli, Emanuel Ungaro, Moschino, Etro, Missoni, Emilio Pucci a ďalšími. Otvorila kolekcie DS / e 2 a Stella McCartney na jar / leto 2015. Natočila reklamnej kampani pre M. Missoni, H & M, Moncler Gamma Rouge a Stevena Meisela aOčné okuliare. Ona sa objavila v katalógoch pre Victoria ‚Secret a pôsobila ai v redakciách mnohých časopisov Vrátane niekoľkých národných vydaní Vogue, Contributor, iD, Pop a Numéro.

Grigorieva debutovala 2. decembra 2014 na Victoria Secret Fashion Show 2014 spolu so súťažiacim a modelkou Miss Ruska Irinu Sharipov. [10] V aprila 2015 bola vyhlásená za jednu z desiatich nových tajných anjelov Victoria spolu s Lais Ribeiro, ROME Strijd, Monika Jagaciak, Jasmine Tookes, Martha Hunt, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Marie Hill a Elsa Hoško.  V Julio 2015 sa objavila v reklame Victoria Secret SecretTelo od Victoria.

V oktobra 2015 bola spoločnosť Grigorieva Cosmopolitanom ohodnotená Ako jeden z Najúspešnejší súťažiacich franšízy Top Model.

Mala sa zúčastniť na Victoria Fashion Secret Show 2017, ale niekoľko dní pred výstavou bolo ho vízum na cestu do Číny zamietnuté spolu s niekoľkými modelmi, ktore ho zabránili v prehliadke.

#Kategrigorieva on set for Zac Posen 's collection for Brooks.

Uverejnil používateľ Kate Grigorieva Piatok 26. augusta 2016