869

Jennifer Lopez – JLo

Vek:
50
Narodenie:
24. 7. 1969 , The Bronx, New York, USA
Znamenie:
LEV
Výška:
164
715
Jennifer Lopez – JLo

Jennifer Lopez

Jennifer Lynn Lopez je americká herečka, speváčka, módna návrhárka a tanečník tiež známy pod prezývkou JLo.DětstvíNarodila v Bronxe portorikánským rodičia Guadalupe Rodrigezové a David Lopez. Má dve sestry, Lynda a Leslie. Keďže rodičia nemuseli veľa prostriedkov, musel dostať na tanečné lekcie sám vytvárať zisk. V 16 rokoch sa dostal do Manhattan tanečný klub, ktorý sa jej hosťa-objavil sa v niekoľkých hudobných videí a zúčastnila sa na American Music Awards. V roku 1991, sa objavila v úlohe tanečnice v televízii komédia V Živých Farieb.Herectvo sa jej páči, a tak začala pôsobiť v sérii Južná stredná alebo Hotel Malibu. Pracoval jej cestu až do filmovej úlohy, svoju prvú rolu vo filme Páde lietadla 7 a úlohu vo filme Janet Jackson pre skladbu, Ktorá je Spôsob, ako Láska Ide 1993. Tieto boli väčšinou všetkých malých dielov, do širšieho povedomia divákov sa dostal až rolí v americkej dráma, Moja rodina, kde hrala s Wesley Snipes, alebo preto, že film peniaze na Vlak. V roku 1996 dostala úlohu v komédii s Robin Williams a Jack v thriller s Jack Nicholson Krv a víno. Najväčší úspech prišiel v roku 1998, kde sa na jeho úlohu vo filme Selena prijaté nominácie na Zlatý glóbus. Pre tento film, okrem iného, zarobil $ 1 milión. O niekoľko rokov neskôr mal príležitosť hrať alebo dub v takých filmov ako Desperado, Gladiator, Jerry Maguirre alebo Madagaskar.

Hudba,

Hudobný debut vyšiel 1. Júla 1999 a názov bol inšpirovaný číslo metro, ktoré ona jazdil každý deň z práce, a kde údajne napísal všetky svoje piesne. Album dlho led rôznych svetových rebríčkoch, ako aj pilotný singel Keby Si bola Moja Láska. Ďalšia veľmi úspešná dvojhra čakali Na Dnes večer alebo poďme sa Nahlas, pre získala aj nomináciu na Grammy v kategórii najlepší tanečný singel. Druhý album, J. Lo bola vydaná v januári 2001. Album okamžite začala číslo jeden, ako aj nový singel s názvom Love Don ‚ t Cost a Thing, ktorý najprv dobyla britský, jeden rebríčku. Ďalšie vydané single spolupracovala s množstvom známych osobností, ako napríklad Ja Pravidlo, Caddillac Tah, alebo 50 Cent, ktorí jej pomohli, najmä s remixovou podobe albumu J. Lo nárok J k tha L-O!: Na Remixy.

Štvrtý album bol vydaný v novembri 2002 a bolo To nazval, Je Mi… Potom, kde hlavnú pozornosť upútal pozornosť z dvoch veľmi úspešných singlov, Jenny Z Bloku, ktorý spieva spolu s Jadakissem, piesne a Všetko, čo mám, ktoré jej pomohli, LL Cool J. Po troch rokoch, v roku 2005 ona vydala ďalší album s názvom Znovuzrodenie, z ktorých má vydané iba jedno úspešné single a meno Si Správne. V roku 2006 si podmanil u.s., jediný rebríček pieseň Ovládať Sám seba tým, LL Cool J s Jennifer Lopez.Štvrtý album bol vydaný v novembri 2002 a bolo to nazval, Je Mi… Potom, kde hlavnú zastavil upútal zastavené z dvoch veľmi úspešných singlov, Jenny Z Bloku, ktorý spieva spolu s Jadakissem, piesne a Všetko, čo mám, čo pomohlo, LL Cool J. Po trochu rokoch, v roku 2005, ona sa vydala ďalší album s názvom Znovuzrodenie, z ktorých vydal iba jeden úspešný jednotný a meno Urobiť Správnu vec. V roku 2006 si podmanil na.s. jediný rebríček pieseň Ovládať Sám seba, tím, LL Cool J s Jennifer Lopez.

Vydala sa tri razy, najprv ako čašník Ojani Nou. Jej druhý manžel bol slávny tanečník Chris Judd, ktorým sa stretla pri natáčaní videoklipu, Love Don ‚ t Cost a Thing. Zobrali sa v septembri 2001 a rozviedol v júni 2002. Potom dostala sa zaoberá herec Ben Affleck. Ich vzťah bol veľmi medializován. Médiá sa poskytuje prezývku Bennifer. Svadbu mali naplánované na September 2003, ale to netrvalo miesto, pár sa nakoniec rozišli.Krátko po breakup s Ben Affleck sa stretol spevák Marc Anthony a po čase to tajne v roku 2004 vzal. Koncom roku 2007 oznámil, že spolu očakávajú narodenie dvojčiat. 22. Februára 2008 porodila chlapčeka Max a dievča Emma.Na konci roku 2006 bolo oznámené, že spolu s manželom chodiť na stretnutia, organizované scientológia cirkev v Hollywoode. Ona sama, ale bol to poprel s tým, že sa uplatní ako rímskokatolícky.Niekoľkokrát bola obvinená od viacerých spevákov, ktoré kopírovali ich piesne. Napríklad, v mojom pieseň Si Správne použité vzorky z pesničky  z ameriky, nie je. Spor sa dostal na súd, stratil. Okrem toho, je tvrdo kritizovaná, pretože ich móda. Jej oblečenie kolekcie, pretože obsahujú skutočné kožušiny, a to vo veľkom množstve. Ona sama na sebe. Mnoho, napríklad v šoku, keď ona ukázala na slávnostnom odovzdávaní cien v kožušiny tesnenia. Ďalší šok prišiel, keď sa v televíznej show zverejnené zábery zvierat sú mučení a ona len pokrčila  ramená.