2896

Claudia Schiffer

Topmodelka Nemecko

Vek:
49
Narodenie:
25. 8. 1970 , Rheinbach, Nemecko
Znamenie:
PANNA
Výška:
182
611
Claudia Schiffer

Claudia Schiffer,

je topmodelka zo začiatku deväťdesiatych rokov. Získala popularitu po celom svete a uznanie medzi mužmi a ženami.Claudia vyrastala v Düsseldorfe (Nemecko), mama bola žena v domácnosti a otec advokát. Keď ona vyrastala ani nevedela, že sa stane topmodelom. Prvá myšlienka bola byť advokátkou u otca, otec je úspešný  advokát, ale  osud to zariadil inak, keď išla s priateľmi na party. Práve tam si všimol jej moderovanie agent, Michel Levaton, a okamžite jej ponúkol prácu v modelingovom priemysle (október 1987).Claudia , bola okamžite akceptovaná a odletela do Paríža pre prvú fotografiu . Jej prvé fotografie sa objavili v populárnom časopise Elle. Čoskoro sa objavila v piatich U.S top časopisoch a v siedmych európskych časopisov.

Claudia s blond vlasmi a prenikavými modrými očami, akoby  cítila aké sú neodolateľné, ktorá sa objavila vo viac ako päťsto časopisoch, a jej  kalendár bol jedným z najpredávanejších vo svete. Predstavila sa v mnohých televíznych reláciách ako napríklad: Larry King Live, Tonight Show, Late Show with David Letterman a Neskoro v Noci s Conan O ‚ brien.Okrem  televíznych vystúpení sa  tiež  objavila v niekoľkých filmových roliach. Napríklad, Black and White

Medzi jej záľuby patrí jazda na koni, maľovanie, hrať tenis, čítanie a tanec. Okrem iných vecí, ovláda plynule tri jazyky, nemecký, francúzsky a anglicky.Claudia zostáva jednou z top päť svetových supermodeliek, podpísala štvorročný kontrakt pre kozmetickú firmu Revlon vo výške 6 miliónov eur. Nesmie  však fotiť akékoľvek erotické fotografie.25. mája 2002 Claudia sa vydala za filmového producenta Matthew Vaughn, s ktorým má dve deti. Syn Caspar Matúš, narodený 30. Januára 2003 a dcéra Clementine de Vere Drummond 11. Novembra 2004. Rodina žije v Londýne. V januári 2010, Claudia ukázaal , že čaká tretie dieťa.