3200

Ashley Graham

Vek:
32
Narodenie:
1987 , Lincoln, Nebraska, USA
Znamenie:
Výška:
177
518
Ashley Graham

Ashley Ann Graham,

vydatá Ervinová, je americká modelka, známa najmä predvádzaním spodnej bielizne nadmerných veľkostí maloobchodného odevného reťazca Lane Bryant. Objavila sa tiež na titulnej strane časopisu Elle Quebec a v módnych magazínoch Vogue, Harper Bazaar, Glamour či Elle UK. Opakovane sa zapojila do kampaní odevnej firmy Levi ‚. O modelingu plnoštíhlych hovorila v talk show Tonight Show with Jay Leno, Entertainment Tonight a v relácii CBS News.

V roku 2016 sa stala prvou modelkou bielizne nadmerných veľkostí, ktorá sa objavila na obálke plavkového vydania časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Ashley Ann Graham sa narodila v októbri 1987 v Nebraska metropole Lincolne, kde tiež vyrástla. Má dve mladšie sestry. V rokoch 1999-2002 navštevovala nižšej strednej školu Scott Middle School a ďalšie tri roky pokračovala štúdiom na strednej škole Lincoln Southwest High School. Počas nakupovania v omazském obchode Oak View Mall ju v roku 2000 – vo veku dvanástich rokov -, objavila agentúra I & I.

V roku 2009 sa v kostole zoznámila s videografem Justinom Ervín, za ktorého sa nasledujúceho roka vydala. Radí sa k zastánkyním politického hnutia Health at Every Size.

V roku 2001 podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou Wilhelmina Models. O dva roky neskôr uzavrela kontrakt s Ford Models. Počas ranej fázy predvádzanie modelov sa objavila v časopise YM. V apríli 2007 sa predstavila v medailónika Sally Singerová na stránkach magazínu Vogue a v októbri 2009 nafotila snímky pre Glamour v sérii „These Bodies are Beautiful at Every Size“ (Tahle telá sú krásna v každej veľkosti), spolu s ďalšími plnoštíhlym modelkami Kate Dillon Levinová , Amy Lemonsovou, Lizzie Millerovou, Crystal Renn, Jennie Runkovou a ANANSI Simsovou. Roku 2010 pózovala v kontroverznej televíznej reklame odevného reťazca Lane Bryant. Na YouTube ju videlo vyše 800 tisíc návštevníkov. Ku kontroverziu sa následne vyjadrila 31. októbra 2010 v talk show The Tonight Show with Jay Leno.

V decembri 2010 uviedla piktorial v časopise Bust. Účinkovala v niekoľkých kampaniach firmy Levi ‚s, vrátane „Curve ID SS 2011“ sa Sabinou KARLSSON, Anou Lisboa, Marquita Pringovou a McKenzie Raleyovou, alebo „Boyfriend Collection F / W 10“ s Rachel Clarkovou, Anou Lisboa, Anais Maliovou, Marquita Pringovou a Ashley Smithovú. Pre taliansky odevný dom Marina Rinaldi sa podieľala na kampaniach „Spring / Summer 2012“, „Fall / Winter 2012 denim“, a „Fall / Winter 2012 šport“.

Roku 2013 navrhla kolekciu spodnej bielizne pre kanadského predajca odevov nadmerných veľkostí Addition Elle. V seriáli Made na stanici MTV bola inštruktorkou adeptiek na plnoštíhle modelky. V máji 2014 pózovala v medzinárodnom vydaní Harper Bazaar a predstavila sa aj na obálke júnového čísla Elle Quebec 2014. V roku 2015 sa objavila na stránkach plakového vydanie Sports Illustrated Swimsuit Issue a roku 2016 sa stala prvou plnoštíhlu modelkou na obálke tohto magazínu.

Články týkajúce sa Ashley Graham

Ľudia žijúci vo vzťahoch sú zdravší

Chcete sa prestať stresovať, piť menej alkoholu a fajčiť menej cigariet? Potom by ste si mali „zaobstarať“ spokojný vzťah. Ten…