3006

Alessandra Ambrosio

Vek:
38
Narodenie:
11. 4. 1981 , Erechim, Rio Grande do Sul, Brazília
Znamenie:
BARAN
Výška:
178
3123
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio,

je brazílska modelka, ktorá sa narodila roku 1981. Rovnako ako jej kolegyne z brandže Laetitia Casta naštartovala kariéru v reklamnej kampani pre značku Guess.

Často ju môžete vidieť v Cosmopolitanu a Harper ‚Bazaaru. Jej poznávacím znamením sú diamantové oči, ktorými uhraje aj skameneného puritána. Alessandra na rozdiel od svojich kolegýň netrpia hviezdnymi zlozvyky. Vďaka svojmu temperamentu a otvorené priateľskej povahe dokonca získala prestížne zákazku v COSMO! Módne redaktori si totiž modelku pôvodne objednali, aby s ňou nafotili plavkovú fotostory. Alessandra je však natoľko uchvátila svojím charizmou, že získala kontrakt na titulnú stranu! Jej tvár sa objavila na obálke júnového Cosma a teraz sa sympatická kráska predstavuje druhýkrát.

Alessandra Ambrosio miluje svoju rodinu a domov. Erexim je malé mesto, kde sa ľudia poznajú a navzájom si pomáhajú, „tvrdí Alessandra, ktorá si v rodnom meste stavia dom.“ Až skončím s kariérou modelky, presťahujem sa späť do Brazílie a zaobstarám si veľa detí, „sľubuje.

Alessandra žije so svojím priateľom Jamiem Mazur. Majú spolu dve deti, štvorročnú dcéru Anju Louise, ktorá sa narodila 24. augusta 2008 a syna Noaha Phoenix, ktorého priviedla na svet 7. mája 2012.

Roku 2015 bola zaradená časopisom Forbes medzi desiatku najlepšie zarábajúcich modeliek sveta.

„Dbajte o seba a žite zdravo. Verte v seba samú a dosiahnete všetko, čo chcete.“

Články týkajúce sa Alessandra Ambrosio

Ed Sheeran je najbohatším britským hudobníkom do 30 rokov

Spevák Ed Sheeran je najbohatším britským hudobníkom do tridsiatich rokov. Už druhý rok kraľuje rebríčku denníka Sunday Times potom, čo…