3006

Alessandra Ambrosio

Vek:
38
Narodenie:
11. 4. 1981 , Erechim, Rio Grande do Sul, Brazília
Znamenie:
BARAN
Výška:
178
3123
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio,

je brazílska modelka, ktorá sa narodila roku 1981. Rovnako ako jej kolegyne z brandže Laetitia Casta naštartovala kariéru v reklamnej kampani pre značku Guess.

Často ju môžete vidieť v Cosmopolitanu a Harper ‚Bazaaru. Jej poznávacím znamením sú diamantové oči, ktorými uhraje aj skameneného puritána. Alessandra na rozdiel od svojich kolegýň netrpia hviezdnymi zlozvyky. Vďaka svojmu temperamentu a otvorené priateľskej povahe dokonca získala prestížne zákazku v COSMO! Módne redaktori si totiž modelku pôvodne objednali, aby s ňou nafotili plavkovú fotostory. Alessandra je však natoľko uchvátila svojím charizmou, že získala kontrakt na titulnú stranu! Jej tvár sa objavila na obálke júnového Cosma a teraz sa sympatická kráska predstavuje druhýkrát.

Alessandra Ambrosio miluje svoju rodinu a domov. Erexim je malé mesto, kde sa ľudia poznajú a navzájom si pomáhajú, „tvrdí Alessandra, ktorá si v rodnom meste stavia dom.“ Až skončím s kariérou modelky, presťahujem sa späť do Brazílie a zaobstarám si veľa detí, „sľubuje.

Alessandra žije so svojím priateľom Jamiem Mazur. Majú spolu dve deti, štvorročnú dcéru Anju Louise, ktorá sa narodila 24. augusta 2008 a syna Noaha Phoenix, ktorého priviedla na svet 7. mája 2012.

Roku 2015 bola zaradená časopisom Forbes medzi desiatku najlepšie zarábajúcich modeliek sveta.

„Dbajte o seba a žite zdravo. Verte v seba samú a dosiahnete všetko, čo chcete.“