Zuzana Čaputová odkazuje Kollárovi, že by mal odstúpiť, a prestať sa vyhovárať ako malé dieťa

Článok

Prezidentka Zuzana Čaputová tiež reagovala na diplomovú prácu Borisa Kollára. V statuse na sociálnej sieti mu odkazuje, že by mal odstúpiť. Prezidentka samotná je veľmi znepokojená zo stavom a spôsobom ako veci pristúpil Boris Kollár.

Zuzana Čaputová na sociálnej sieti napísala: ,,Pre budovanie dôvery verejnosti v spravodlivosť a inštitúcie je ale potrebné, aby vládni politici dôsledne dodržiavali také isté princípy, aké z opozície žiadali od svojich oponentov”.

Boris Kollár na tlačovom brífingu vyhlásil, že svoj magisterský dosiahol titul legálne, a že sa nemá za čo ospravedlňovať. Ďalej oznámil, že titul nemieni viac používať, aby nenastali útoky na koalíciu.

Kollár uviedol, že už nebude používať získaný titul, čím v podstate potvrdil, že ho získal podvodom, keby tomu bolo inak bránil by sa podstatne razantnejší, ale uvedomuje si, že mu dobre natieklo do topánok a výhovorky typu, že kvôli môjmu plagiátu nepoložím koalíciu sú presne výhovorky typu: S Piťom som sa na Floride stretol „náhodou“, alebo, že kokaín som nepašoval hoci sú o tom záznamy . Našťastie aj takto sa otvárajú oči voličom, aby v budúcnosti pozorne sledovali koho reálne volia.

Jeho vyhlásenie sa nepáči viacerým koaličným partnerom, OĽaNO a SaS ho zavolali na rokovanie poslaneckých klubov.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC