Verešová oslavovala naostro?

Článok

Predčasnú oslavu 40. narodenín usporiadala modelka Andrea Verešová (39) vo štvrtok v pražskom päťhviezdičkovom hoteli Four Seasons. Party plná hviezdnych hostí sa ale samozrejme nezaobišla bez módneho rozruchu, o ktorý sa postarala sama oslávenkyňa – pod zelenými šaty toho veľa nemala!

Vo štvrtok popoludní sa päťhviezdičkový hotel Four Seasons v historickom centre Prahy stal dejiskom bujaré oslavy slovenského modelky Andrey Verešovej, ktorá už v nedeľu oslávi svoje 40. narodeniny a pokorí ďalšie životné míľnik. Party sa, vzhľadom na stále panujúcim obavám z epidémie koronavírusu, neobišla bez bezpečnostných opatrení: pri vchode sa merala teplota a dovnútra jedine s rúškom. Tú potom účastníci odložili.

prečítaj si aj: Boris Kolár

Ako prvá sa do hotela dostavila oslávenkyňa spoločne s manželom Danielom Volopichom (55). Pred začatím sa Verešová stihla skrášliť, navliecť do smaragdovo zelených šiat s rozparkom až k rozkroku a vyfotiť sa pred Karlovým mostom.

Hlavnou témou večera bola Andreina odvážna róba. Podľa rysujúcej sa bradavky pod zelenou látkou bolo zrejmé, že podprsenku nechala doma. S rozparkom problém nemala – hoci sa tiahol až k jej bokom, neodhalilo nič než jej nádherné nohy. Fantázia zúčastnených napriek tomu pracovala na plné obrátky.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC