Udržať vzťah na diaľku nie je v dnešnej modernej dobe problém

Článok


Mnoho ľudí sa rozhodne pre vzťah, aj keď s partnerom nežijú v rovnakom meste, či dokonca krajine. Pre niekoho to funguje, pre iných je to ťažké obdobie, ktoré často končia rozchodom. Áno, vzťah na diaľku je výzvou, ale môže fungovať, aspoň po nejakú dobu, a paradoxne vzťah ešte posilniť a dodať mu novú energiu.

Vzťah na diaľku môže byť od samého začiatku či môže prísť po nejakej dobe. Vždy sa ale jedná o naozaj veľkú skúšku, ktorá nie je ľahká pre žiadneho „účastníka vzťahu“.

Otvorená komunikácia

Vídate sa s partnerom len raz za týždeň či mesiac, je nutná otvorená a úprimná komunikácia. Ak ste v Kontakte viacmenej online. Je dôležité sa baviť o vzťahu, hoci otvorený, nesnažiť sa niečo dôležité zamlčovať, aby potom drahocenný čas, ktorý strávim spolu osobne, ste netrávili napríklad tím, že sa budete „dohadovať“ o pochybnostiach, či o nejasných plánoch do Budúcnosť. Toto všetko môžete riešiť online. Pokiaľ ale s partnerom chcete počas hovoru hovoriť o nejakom dôležitom téme Odporúčame. Nikdy ho nezačnite,

prečítaj si aj: ako žil Július Satinský

keď viete, že ho už nestihnete dokončiť. Môže tím potom iniciovať pre špekuláciám a Búrlivé domnienky. „Úprimnosť a otvorenosť je dôležitá v každom vzťahy, vo vzťahy na diaľky však nadobudnem ešte viac na vyznáte, pretože Spoločný čas je oveľa vzácnejším. Je preto dobré nenechávať svojho partnera na pochybách, nerobiť si závery ľan na základe vašich domnienok a overovať si, či všetko chápete správne a navzájom rozumieme svojim názorom a postojom, „upresňuje terapeutka Lenka Matoušková z projektu servis vzťahový, ktorý patri pod všeobecne prospešné spoločnosť Women for Women.

Dôvera je najdôležitejšia,

veriť svojmu partnerovi či partnerky je dôležité v každom vzťahov. Pokiaľ ale ste vo vzťahy na diaľky, tak Dôvera je kľúčom k úspechu. Partnera vidíte alebo počujete v stanovený čas. Musíte mu Preto dôverovať, keď vám hovor, kde je a čo robí vo svojom voľnom čase. Rozhodne netrávi hodiny tím, že si predstavuje, že je vám partner Alebo partnerka neverný, alebo že klame, Ako trávite voľný čas. Ubližujete tak Nielen seba ale aj vzťahov. Ak sa rozhodnete veriť a neupodozrievať, tak vzťah má veľkú šancu na prežitie. Skúste tiež nikdy neklamú o tom, čo robi, buďte na 100% úprimní / ná. Úprimnosť sa vám potom dostane ajz druhej strany.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Veronika Remišová
Profilová fotka
Cristiano Ronaldo
Profilová fotka
Claudia Schiffer