Toto pri orálnom sexe nerobte, ak si o to muži sami nepovedia

Článok

Orálny sex je, najmä u mužov, jednou z najobľúbenejších erotických aktivít. Bohužiaľ je len málo žien, ktoré si poskytovanie tejto rozkoše užívajú rovnako ako ten, ktorému ju doprajú. Možno práve preto sa stáva z tejto rozkošnícke hry prehliadka monotónnych pohybov, alebo horšie, smršť najrôznejších praktík, ktoré hraničia s pokusom o ublíženie. Čo teda rozhodne nerobiť, ak máte v ústach pýchu vášho partnera?

Nehrýzť!

Hoci si možno hovoríte, že toto snáď žiadna žena nerobí, môžeme vás uistiť, že ste na omyle. Mnoho mužov, ktorých sme sa pýtali na časté a zároveň neobľúbené techniky ich náprotivkov, uviedlo, že sa ich penis stretol s partnerkynými zubmi v nejednom prípade. Nielenže to nie je príliš sexy, ale navyše to vcelku dosť bolí. Hryzte teda len vtedy, ak ste vyzvané.

prečítaj si aj: Richard Sulík

Nestláčať!

Veľmi často sa môžete dočítať, že stláčanie semenníkov pri orálnom sexe jednoducho nesmie chýbať. Lenže pravda je v skutočnosti taká, že to muži príliš nemusia. Nie, že by to bolo priamo nepríjemné, ale odhadnúť správny tlak je pre ženy nemožné a pre mužov stresujúce. Majú strach, kedy to preženiete a myslí len na to. Takže pozor!

Pozerajte sa!

Zavrieť oči, zapchať nos, hlavne rýchlo … Tak takto nie! Muži majú radi divadielka a vo chvíli, keď mu kľačíte pri páse, ste jeho obľúbeným predstavením. Pozerajte sa na neho, dajte mu najavo, že ho vidíte a viete, že on vidí vás. Nezatvárajte oči, nech si nemyslí, že je vám niečo proti srsti alebo sa hanbíte. A ak to tak je, nerobte to radšej vôbec.

Hýbte sa!

Ženy sa v zápale sústredenia na hlavnú akciu zabúdajú hýbať od krku nižšie. Celkový dojem je potom veľmi strnulý a nie je príliš sexi. Máte predsa aj ďalšie zbrane, ktoré môžu pomôcť k tomu, aby podporili nadchádzajúce happy end. Zapojte boky, hladkajte seba i jeho, jednoducho sa hýbte. Ste žena, nie ďateľ!

Ozvite sa!

Ak je pri sexe niečo skutočne nepríjemné, je to ticho. Muži potrebujú vedieť, že aj vám sa páči to, čo práve robíte. Dajte mu najavo, že vás to vzrušuje rovnako ako jeho. Vzdychajte a hovorte na neho, bude v siedmom nebi.

Rozmaznávajte ho celého!

Nezabúdajte na zvyšok jeho tela. Samozrejme, že sa pri orálnom sexe musíte venovať predovšetkým tomu najdrahšiemu, však minimálne jednu ruku máte stále voľnú. Použite ju!

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC