Svadba na prvý pohľad, Braňo je známa firma

Článok

V ďalšej časti markizáckej šou Svadba na prvý pohľad sa okrem Júlie a Ľuba predstavil aj mladý a fešný Braňo. Ak sa vám zdal povedomý, uhádli ste. 30-ročný mladík už totiž hľadal lásku na Jojke.

Braňo si v roku 2017 vyšiel na rande so Simonkou Butinovou

Markíza odvysielala druhú časť novej šou Svadba na prvý pohľad, kde po Gabike a Stanovi tentokrát spojila osudy manažérky Júlie, ku ktorej sa najviac hodil Ľubo a fešný Braňo. Práve 30-ročný mladík ale napokon odišiel s dlhým nosom, keď mu oznámili, že preňho vhodnú partnerku nenašli.

Ak sa vám však zdala jeho tvár viac ako povedomá, uhádli ste. Braňo sa totiž pokúsil nájsť lásku aj v známej kontroverznej šou televízie JOJ Take me out. Na rande sa vtedy vybral s prsnatou Simonkou Butinovou, s ktorou skončil vo vírivke.

Stretnutie dvojice v roku 2017 ale nedopadlo podľa očakávaní, keď tmavovláska vyhlásila, že Braňovi išlo iba o jediné. Odvtedy sa ale podľa vlastných slov vybúril a po nájdení nevesty na Markíze sa plánoval usadiť a založiť si rodinu. Zdá sa však, že si na svoju vyvolenú bude musieť ešte chvíľku počkať.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Andrej Kiska
Profilová fotka
Antonio Bnderas
Profilová fotka
Victoria Abril