Smutná správa: Smrť „Jamesa Bonda“ Seana Conneryho († 90): Syn povedal, ako a kde jeho otec zomrel!

Článok

Syn zosnulého škótskeho herca Seana Conneryho († 90) Jason prehovoril o otcovom smrti. Legendárny filmový James Bond podľa neho zomrel v spánku doma na Bahamách, kde už roky žil, obklopený rodinou.

Podľa syna zomrel v noci na sobotu. Na Bahamy vraj stihlo doraziť mnoho členov rodiny, aby s milovaným hercom v jeho posledných chvíľach mohli byť. „Hoci otec na tom už nebol nejakú dobu dobre, všetci sa v sebe snažíme túto obrovskú udalosť, ku ktorej došlo iba pred okamihom, spracovať,“ povedal Jason. „Je to smutný deň pre všetkých, ktorí môjho otca poznali a milovali. Smutná strata pre fanúšikov na celom svete, ktorí oceňovali ten báječný dar, aký ako herec mal. „


Dlho na seba nenechala čakať ani reakcie producentov bondoviek Michaela G. Wilsona a Barbary Broccoli. „Sme novinkou o smrti Sira Seana Conneryho zdrvení. Bol a vždy bude spomínaný ako originálna James Bond, ktorého nezmazateľný vstup do filmovej histórie začal, keď predniesol nezabudnuteľná slova – Volám sa Bond … James Bond, „napísali na svojom facebooku. „Úspech filmovej série je nespochybniteľne jeho veľkou zásluhou a my mu za to budeme navždy vďační.“ Vyjadrila sa aj škótska premiérka Nicola Sturgeonová. „Keď som ráno zistila, že Sir Sean Connery zomrel, zlomilo mi to srdce. Náš národ prišiel o jedného z najmilovanejších synov, „uviedla.

Connery sa preslávil ako prvý filmový predstaviteľ agenta 007 Jamesa Bonda, jeho filmografie však tvorilo množstvo trhákov. Diváci milujú jeho snímky Pasca, Skala, Hon na ponorku, Indiana Jones a posledná krížová výprava či Nepodplatiteľní, za ktoré roku 1988 získal Oscara.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC