Šéf parlamentu Boris Kollár má ĎALŠIE DIEŤA?

Článok

Je to šokujúce odhalenie! Predseda NRSR Boris Kollár (54) má ďalšieho potomka! Hoci o tom nikto netušil, redakcia denníka Plus JEDEN DEŇ získala úprimné vyjadrenie šťastnej mamičky.

Mirku z Levíc redaktori zastihli u nej doma. Bola dobre naladená, milo prekvapená, ale zároveň aj zhovorčivá. „Môžem len toľko k tomu povedať, že vzťah máme dobrý. Vzťah sa týka viac-menej nášho syna, spolu nie sme. Komunikujeme veľmi dobre, máme korektné vzťahy,“priznala pre internetový denník čerstvá mamička, ktorá však priznala, že dieťa v pláne nebolo. 

„Z dieťatka sa obidvaja veľmi tešíme. Nový život je zázrak. V pláne to nebolo, podarilo sa. A som veľmi šťastná, že malý je zdravý, to je pre mňa najdôležitejšie. Bohužiaľ, je to verejne činná osoba, tak sa dalo čakať, že to asi vyjde von. Aj keď nie som tomu nadšená,“ozrejmila.

prečítaj si aj: Vulgárny Tásler?

​To, že o tehotenstve takmer nikto nevedel, potvrdzujú aj komentáre pod príspevkom. Priatelia Miriam totiž nemali o prírastku ani potuchy. Aj na toto však má Levičanka odpoveď. „Áno, prekvapenie, nehovorila som to pre istotu dopredu skoro nikomu,“uviedla. ​

Okrem syna má však radosť aj z nového auta Land Rover za asi 100-tisíc eur. „K autu mi samozrejme pomohol. To auto sme potrebovali, lebo ja mám menšie a keďže ja mám ešte dve deti, tak to auto sme potrebovali,“doplnila.​

prevzate:pluska

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC