Instagramová kráľovná RIHANA

Článok

V roku 2019 mala Instagramový rok, ale v roku 2020 sa vracia k základom a je jednoduchá. Popová hviezda a módna ravenka Rihanna zverejnila svoj prvý selfie roku v pondelok. Rozhodla sa ísť na make-up zadarmo na smejúcej sa fotografii, ktorá vynikala v ostrom kontraste so zmyselnými videami na spomalených záberoch , ktoré nahrávala neskoro na pripojenie Fenty. , 31-ročná hviezda sa pozerá na kameru, kde sa nejasne usmieva, jej zelené oči žiaria, s trochou lesku pery, ktorý zachytáva svetlo.

Rihanna, rodená Robyn Rihanna Fenty, má jednu ruku hore vo vlasoch so spletenými vlasmi, ktorá je stiahnutá späť do záhybov na hlave. Barbadoská speváčka a skladateľka nosí čiernu mikinu s bielym logom a niečo, čo vyzerá ako perla so zodpovedajúcimi cvočkami v ušiach.

Jej koža je bez akéhokoľvek make-upu, s jedným ťahom dokonca to pôsobí tak odvážne, akoby chcela vyjadriť, ‚Nechaj ma, si pupienok“ v odkazom na mierne vady na jej tvári. Disturbia songstress odpovedal: ‚povedzte jej, že je to len lesk, PROSÍM.‘ Bol to relatívne pokojný čas sú stále spolu, prázdninové obdobie pre Riri a sociálne médiá, okrem príspevku v solidarite s Austrálii v svetle bushfire situácia skôr na pondelok, boli to plné dva týždne, pretože jej odkaz vyslaný na jej osobný účet @badgalriri, ktorý sa môže pochváliť 78miliónov nasledovníkov.Niekoľko dní pred Vianocami, publikovala drzý dráždivý videoklip psa, tanec v krabici k Domu Bolesti.

https://www.instagram.com/p/B6gQiVkHU0h/?utm_source=ig_web_copy_link
today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Catherine Zeta-Jones
Profilová fotka
Niki Lauda
Profilová fotka
Marek Dospiva