Paulína (46): Manželov kolega sa ma pokúsil zviesť. Reakcia môjho muža bola zarážajúca

Článok

Paulína si vždy myslela, že je jej muž pozorný, milý a že jej vo všetkom verí. Lenže keď došlo na najhoršie a ona k nemu bežala pre radu, postavil sa na stranu toho, kto jej ublížil.

Článok bol spracovaný na základe príbehu čitateľky, ktorá nám ho poslala pomocou e-mailu. Fotografie sú len ilustračné a mená osôb boli na žiadosť čitateľky pozmenená.

Čitateľka sa vo svojom e-maile zveruje, že nie je podľa nej horší pocit, ako keď v niekom hľadáte oporu a on z vás namiesto toho urobí toho zlého. A to navyše aj napriek tomu, že sa ho problém pomerne veľa týka.

Na pracovnom večierku po mne vyšiel. Odmietla som ho „Stalo sa to pred niekoľkými mesiacmi,“ rozpráva Paulína. „Môj muž mal v práci večierok a ja ho sprevádzala. Spočiatku som sa skvele bavila, ale neskôr začínali byť hostia opití a ja sedela so svojou pohárom vína v rohu.

Môj muž tou dobou riešil nejaké napoly súkromné ​​a napoly pracovné záležitosti s ostatnými opitými kolegami, niečomu sa smial a mne nevenoval príliš pozornosti. “ Paulína vysvetľuje, že mu to nemala za zlé, predsa len počítala s tým, že sa bude na večierku chvíľami aj nudiť.

Keď si k nej prisadol jeden z kolegov jej manžela a pokúsil sa nadviazať konverzáciu, bola celkom rada. „Keď so mnou začal flirtovať, brala som to ako vtip spojený s alkoholovým opojením. Keď ma pozýval na záchody, kde by sme si vraj mohli dať rýchlovku, dotklo sa ma to a dala som mu to jasne najavo. “ Lenže to podľa Paulíny nezabralo a muž sa ju dokonca v jednej chvíli pokúsil pobozkať. „Vyhla som sa jeho snahe a odišla za manželom

Požiadala som ho, aby sme už išli domov, ale on odmietol. Vzala som si preto taxík sama. “ Druhý deň som sa mu zverila. Odpovedal, že som určite bola opitá „Tú noc som sotva spala. Môj muž prišiel až nad ránom a bol veľa opitý. Preto som sa mu zverila až na druhý deň. Čakala som, že sa ma zastane a bude to nejako riešiť, jeho reakcia ma ale dostala. “ Paulínin manžel odpovedal, že by to jeho kolega Robert nikdy neurobil, pretože má ženu a rodinu. „Povedal mi, že som musela byť opitá a nejaký vtip si zle vyložila.

Pohádali sme sa, ale on to neskôr už nechcel riešiť. “ S kolegom sa podľa Paulíny jej muž baví dodnes. Nikdy s ním o situácii nehovoril, ona ho už odvtedy nestretla.

„Nie som si istá, či si to pamätá, či robí pred mojím manželom, ako že nič, alebo či skutočne nevie, že sa niečo stalo. Ten večer to bol on, kto sa opil, nie ja. “ Jej muž ani cez všetko prosby nechcel situáciu riešiť, dokonca naznačil, že nechce seba ani ju strápniť pred kolegami kvôli zbytočným domnienkam.

Paulína dodáva, že aj keď je to už dávno uzavretá kapitola, na manžela už sa od tej doby s problémami neobracia. „Keď som ho najviac potrebovala, urobil tú zlú zo mňa. Milujem ho, ale dôvera k nemu sa zo mňa vytratila, „dodáva.

autor:Melanie

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC