Nachytali reportérku

Článok

KINGSCOTE – Britská televízna reportérka sa stala obeťou kanadského žartíka. Natáčala reportáž o požiaroch v Austrálii, keď sa jej zamestnanec parku na ostrove Kangaroo opýtal, či by nechcela podržať nebezpečný druh koaly. Tento druh má jedovaté zuby a dlhé pazúry. Vtip spočíval v tom, že novinárka držala obyčajnú koalu. Od strachu takmer zošalela.

Debi Edwardová, korešpondentka ITV News v Ázii, informovala o kríze v Austrálii. Počas návštevy prírodného parku na Klokaňom ostrove jej zamestnanec ponúkol, či by nechcela podržať na rukách nebezpečný druh koaly. Dokonca ju obliekol do špeciálneho odevu a na tvár si dala aj ochranné okuliare. Tieto medvedíky sú blízkymi príbuznými koaly, no v skutočnosti sú zákerné a zlé. Zviera má dlhé pazúry a malé tesáky s jedom. Tretie najčastejšie zranenie, ktoré utrpia turisti v Austrálii, je spôsobené týmto medvedíkom. 

Edwardová však netušila, že ide o obyčajný vtip. V skutočnosti na rukách držala normálnu a neškodnú koalu. „Všetci preto vyzerajú znepokojene. Snažím sa nebáť sa, pretože mi povedali, že to cíti,“ hovorí reportérka do kamery a nervózne drží zviera na rukách. Po chvíli, keď Debi už úplne ovládol strach, poprosila ošetrovateľov, aby ju zvieraťa zbavili. Až vtedy priznali, že išlo o žart. „Robíte si zo mňa srandu! Blbí Austrálčania,“ reagovala Edwardová. 

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Andrej Kiska
Profilová fotka
Antonio Bnderas
Profilová fotka
Victoria Abril