Na 10 rokov odsúdena Nora Kabrheľová sa zas predviedla! Vulgárne nadávky v pochybnej pesničke?!Šmolkovia?

Článok

Kontroverzná košická podnikateľka Nora Mojsejová vyskakovala pomaly aj z chladničky, ako sa hovorí. Jej život sa od čias reality šou s jej exmanželom Braňom poriadne zmenil. Za tých 15 rokov stihla padnúť aj na úplne dno, keď dostala za podvod 10 ročný trest odňatia slobody. Dva roky si skutočne odsedela, no od roku 2018 je voľná. A zjavne sa jej opäť zachcelo vzbudiť pozornosť.

Ak Vám to bude pripomínať šmolkov nie ste ďaleko od pravdy 🙂

Nora Mojsejová, čo je jedno zo štyroch priezvisk, ktoré v živote nosila, má 62 rokov. No ani vek, ktorý už možno nazvať seniorským, ju nezmenil. Stále ostáva tou istou kontroverznou Norou, ktorú v istom čase polovica Slovenska milovala a druhá nenávidela. Nič medzi tým asi neexistovalo.

„Milionárka“ z Pereša toho stihla v živote skutočne dosť. Okrem toho, že bola v prvom rade účtovníčka, bola aj podnikateľka, módna návrhárka, hviezda vlastnej reality šou a napokon aj politička. Vydala sa štyrikrát v živote – po prvýkrát len na pár mesiacov, keď mala 18 rokov. Jej tretie manželstvo bolo to najznámejšie, so spevákom Braňom Mojsejom a zatiaľ posledné s Františkom Kabrheľom, účastníkom jej reality šou, bolo značne kontroverzné, keď mnohí zdieľali názor, že bolo uzavreté účelovo, aby sa dostala z väzenia. Netrvalo ani dva roky.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC