Miley Cyrus dáva prednosť logike pred emóciami

Článok

Speváčka Miley Cyrus tvrdí, že počas dospievania a mladosti sa príliš nechala zmietať emóciami, ktoré jej však iba zatemňovali krištáľovo čisté myslenie. Dvadsaťsedemročná hviezda, ktorá sa nedávno rozišla so spevákom Codym Simpsonom, tvrdí, že je dnes už čisto logickým človekom, ktorý považuje emócie za klamára. Pomáha jej to lepšie sa vyrovnať s emočné bolesťou.

pozri si :Miley Cyrus profil

„Som veľmi logický človek. A naozaj sa snažím nestrácať sa v emóciách, pretože naše emócie nám klamú. Naše emócie nás niekedy núti veriť, že každá myšlienka, ktorú máme, je skutočná. A ja si pamätám vo chvíli, keď zápasíme so zlomeným srdcom, že mi v hlave znie, už nikdy nebudem rovnaká. Chápete? Môj život sa zakladá na týchto všetkých veciach, ktoré sama sebe hovorím. Ale to nie je pravda. Takže som veľmi logická, „mieni Cyrus.

Speváčka tiež tvrdí, že keď sa má vysporiadať s boľavým srdcom, všetko si napíše na papier a prepočíta ako matematiku. „Takže keď sa potýkam so zlomeným srdcom, pozriem sa, čo sa pripočítala, čo sa odpočítalo, a napíšem si každú stranu tejto škály. A potom to zhodnotím na stupnici od jednej do desať, desať je najviac, a počítam, ako to prispelo môjmu životu, alebo nie. A pozriem sa na tie čísla a hovorím, O.K, aké číslo na strane pozitív je najvyššia a je to vyššie číslo ako číslo na strane negatív? Potom sa môžem logicky rozhodnúť vďaka číslam, neriešim potom každú myšlienku, ktorá sa mi preháňajú hlavou, pretože náš mozog si občas robí absolútne čo chce. A v množstve prípadov to, čo cítite, nie je niečo, čo cítite v danú chvíľu opravdivo, je to niečo, čo ste cítili, keď bol váš život na desiatke, „dodala Miley v rozhovore so Zaneom LOWE.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC