Kráľovná súhlasí s tým, aby sa Harry a Meghan presunuli na čiastočný úväzok do Kanady

Článok

Queen Elizabeth II súhlasila v pondelok udeliť princovi Harrymu a jeho manželke Meghan na ich želanie pre nezávislejší život, čo by im umožnilo presťahovať sa na čiastočný úväzok do Kanady a zostať aj v paláci Windsor. Britský monarcha vo vyhlásení uviedol, že summit z vyšších royals v pondelok bol „konštruktívny“ a že sa „dohodlo, že nastane prechodné obdobie“, v ktorom vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu strávia istý čas v Kanade a Veľkej Británii. “Summit na kráľovnej Sandringham panstve vo východnom Anglicku znamenalo prvé priame rozhovory s Harrym, pretože on a Meghan odhalili kontroverzný plán odstúpiť od svojich kráľovských rolí: „Moja rodina a ja plne podporujeme túžbu Harryho a Meghan vytvoriť nový život ako mladá rodina, “uviedla vo vyhlásení kráľovná. „Aj keď by sme uprednostnili, aby zostali pracovnými členmi Kráľovskej rodiny na plný úväzok, rešpektujeme a chápeme ich želanie žiť nezávislejší život rodiny ako rodiny, pričom si stále si vážime časť stretnutí s mojou rodinou.

zdroj:fb

“Stretnutie prišlo po dňoch intenzívneho spravodajstva, počas ktorého stúpenci frustrujúcich frakcií kráľovskej rodiny použili britské médiá na vykreslenie protichodných obrázkov o tom, kto by za vinu mal byť zodpovedný. “, Ale kráľovná bola odhodlaná situáciu vyriešiť do„ dní, nie týždňov “. Buckinghamský palác však zdôraznil, že„ akékoľvek rozhodnutie si vyžaduje určitý čas na vykonanie zmien. “Jedna z najnáročnejších otázok, ktoré treba vyriešiť. Vypracované je presne to, čo pre kráľovského potomka znamená, že je finančne nezávislý a aké činnosti je možné podniknúť s cieľom zarobiť peniaze iným spôsobom ako krýľovským príspevkom. Ďalší radcovia, ktorí sa pustili do sveta obchodu, to považovali za komplikovaný nápad. Napríklad napríklad Andrew Andrew čelil horúcim otázkam o svojom vzťahu s neskoro odsúdeným sexuálnym delikventom a finančníkom Jeffrey Epsteinom. Andrew, druhý kráľovný syn, sa vzdal kráľovských povinností a sponzorstva po tom, ako ho obvinila žena, ktorá tvrdí, že bola obeťou obchodovania s Epsteinom, ktorá spala s princom.

zdroj:fb

Jej veličenstvo súhlasí s tým, že Harry a Meghan sa presťahuje na „čiastočný úväzok“ do Kanady. Vyhlásenie britskej kráľovnej Alžbety II o budúcnosti princa Harryho a Meghan, vojvodkyne zo Sussexu. Kráľovná Alžbeta II hovorí, že súhlasila s udelením povolenia pre princa Harryho a Meghanaaa ich želaním k nezávislejšiemu životu, ktorý im umožní pohybovať sa na čiastočný úväzok v Kanade.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC