Katka (32): Postarší sused mi neustále dvorí a dáva mi darčeky. Za ten posledný by sa mal obzvlášť hanbiť

Článok

Ktorej žene by sa nepáčilo, keby jej muž prejavoval svoju náklonnosť? Ani Katka by určite nebola proti, ak by jej ctiteľom nebol práve postarší pán bývajúci hneď vedľa. Sused v rokoch sa jej začal dvoriť, a to bohužiaľ celkom nešťastne.

Vždy sme spolu dobre vychádzali

Náš sused je už niekoľko rokov vdovec a žije sám. Ešte nikdy som u neho nevidela dámsku návštevu, je to skrátka taký starý mládenec.

Poznáme sa už roky, bývame na rovnakom poschodí siedmym rokom a vždy sme spolu dobre vychádzali. Nehovorím, že by sme sa ktovieako priatelili, ale poznáte to – proste taká Susedská zdvorilosť. Keď som od suseda prvýkrát dostala ružu za to, že som mu pomohla s nákupom, brala som to ako pekný spôsob, ako mi poďakovať.

Spočiatku sme sa tomu s manželom smiali

Ukázalo sa, že ruže nebola zďaleka posledným darčekom. Minule som našla pri dverách bonboniéru, inokedy zase čokoládu. Keď ma sused jedného dňa odchytil a začal ma trochu neohrabane baliť, s manželom sme sa tomu potom doma smiali. Spočiatku nám to vážne prišlo úsmevné. Bez toho aby som si to uvedomila, asi som dala susedovi nejaké plané nádeje, pretože sa jeho prejavy náklonnosti začali stupňovať.

Snažila som sa ho zastaviť, ale asi ma nepochopil

Keď sused s darčekmi neprestával, jedného dňa som sa mu snažila naznačiť, že o jeho darčeky o jeho prejavy náklonnosti nestojím. Lenže ma buď nepochopil, alebo ma úplne vedome ignoroval, pretože namiesto toho, aby s darčekmi prestal, sa to ešte zhoršilo. Posledný darček od suseda aj s venovaním mi vyrazil dych. Sused by sa mal hanbiť, toto sa predsa nerobí!

Zasiahnuť musel manžel

Vracala som sa z práce domov a na dverách opäť visela taška s balíčkom. Povzdychla som si a ani nemala chuť to rozbaliť. Bolo mi jasné, od koho to je. Vnútri bola škatuľka, ktorá očividne prišla poštou, a u nej na papieri ručne písaný odkaz. Sused mi v ňom písal, že darček objednal z nejakého telenákupu a že dúfa, že trafil veľkosť. S hrôzou som balíček rozbalila a znechutene zistila, že mi objednal nejakú sexi košieľku. Bola som v šoku, toto som nečakala. Bonboniéra, kvety alebo čokoláda? To by ešte šlo. Ale toto už bolo veľa cez čiaru!

Poslala som manžela s darčekom za susedom. Ani jemu sa to nepáčilo. Sused by sa mal hanbiť, toto sa nerobí, je to nevhodné a odporné. Bol na neho možno trochu hrubý, ale sused si to zaslúžil. Od tej doby som darček nedostala ani jeden a som za to rada. Sused sa nám vyhýba a mne to nevadí, naozaj nie!

zdroj:pickersal.net

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC