Fico žiada od Kisku vysvetlenie

Článok

Fico vyzval predsedu mimoparlamentnej strany Za ľudí Andreja Kisku, aby vysvetlil údajný vzťah so šéfom podtatranského podsvetia. „Aký bol jeho vzťah k šéfovi podtatranského podsvetia, pánovi Žembovi, pokiaľ ide o kšeftovanie s pozemkami pod Tatrami?“ pýtal sa na tlačovej konferencii. „Chcem pripomenúť pánovi Kiskovi rok 2010, keď sme počas troch tlačových konferencií zlikvidovali predsedu SDKÚ Mikuláša Dzurindu,“ povedal. Po Ficových tlačovkách vtedy odstúpil Dzurinda z čela kandidátky. 

„To, čo dnes predviedli predstavitelia niektorých opozičných strán, nie je nič iné ako sebaochrana pred sebadeštrukicou. Okolo nich je toľko špiny a toľko káuz, že si museli povedať – nebudeme na seba útočiť a nebudeme tieto kauzy na seba vyťahovať,“ uviedol Fico.

Ak neotvoríte tému Kiska, nemôžem vás brať vážne

Šéf Smeru-SD okrem toho vytkol opozičným lídrom ďalšie prípady, ako napríklad kauzu lídra mimoparlamentnej koalície PS/Spolu Michala Trubana v súvislosti s drogami, programového lídra PS/Spolu Miroslava Beblavého spomínal v súvislosti s kauzou Gorila, keďže Beblavý bol štátnym tajomníkom v čase druhej Dzurindovej vlády.

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC