Baba Jaga odkazuje Vémolovi, natrhnem Ti…

Článok

Bitka potvrdená! Duel Terminátor vs Baba Jaga má dátum aj miesto Tak dlho do seba na sociálnych sieťach a v médiách ryli, až je z toho skutočne vzájomný zápas. Pred malou chvíľou totiž bolo potvrdené, že sa duelu Vémola vs Mikulášek aka Terminátor vs Baba Jaga dočkáme na konci septembra na novo predstavenom turnaji Oktagon 17. Deviaty mesiac roka tak očividne ponúkne hneď dva Oktagon turnaja, ktoré sľubujú veľa zaujímavé predstavenie.

„Čo ja môžem stratiť? Nič! Keď prehrám, tak prehrá chlapec, o ktorom Karol hovoril, že by sa mu ľudia smiali, keby s ním zápasil … A keď vyhrám, tak má smolu a krokodíly si už nekúpi, „nechal sa pre MMA Shorties počuť natešený Mikulášek alias Baba Jaga

prečítaj si aj: Connie GLYNN

O tom, kde celý spor začal, sa obaja borci aj fanúšikovia sporia. Pravdepodobne to však bolo na tlačovej konferencii po poslednom turnaji na Štvanici, kde Vémola v súvislosti s ďalšími plánmi hovoril v tom zmysle, že v strednej váhe je len nejaká Baba Jaga, ktorá pre neho nie je úplne dôstojným súperom. Vémola potom Mikuláško zmieňoval aj na ďalšie tlačovej konferencii, ale spor sa rozhorel až vo chvíli, keď sa Terminátor objavil vo vysielaní Ondreja Novotného. Na vyjadrenie, že je v podstate len diskotékový bojovník, už Mikulášek reagoval, čím začal spor, ktorý očividne skončí vzájomným zápasom. Ešte predtým, než na začiatku roka prišla Koronavirové kríza, by asi nikto neveril, že podobný súboj dostaneme. Väčšina fanúšikov by ho navyše v tom čase asi ani nechcela vidieť a hlasno by ho označila za nezmyselný. Obaja borci do seba však v čase krízy šili tak veľmi, že to komunitu začalo zaujímať. Presadí si Vémola svoju, ako sa mu to pred Attila darilo niekoľko rokov v kuse, alebo Mikulášek prekvapí?

čo na to Attila Végh?

today

Odporúčané profily

Profilová fotka
Rita Ora
Profilová fotka
Alessandra Ambrosio
Profilová fotka
Martin JAKUBEC